Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

CDN

Китайська компанія CDN пропонує запчастини для популярних марок місцевих виробників автотранспорту, таких як Chery, Great Wall, Geely, BID та інших. Пропонується широкий асортимент компонентів самих різних груп: деталі підвіски і рульового управління, кузов і складові, система опалення та охолодження, система двигуна і вихлоп, зчеплення, коробка передач, гальмівна система, електрика і освітлення, фільтри та інше. Всі запчастини сертифіковані, призначені для складальних конвеєрів підприємств Chery і Geely, а також для післяпродажного сервісного обслуговування автомобілів. На підприємствах, де випускаються запчастини, впроваджена система контролю, що гарантує надійність.

Продукція бренду широко відома не тільки в Китаї, але і за кордоном, в тому числі в Україні. Автолюбителі відгукуються про деталі CDN позитивно. Відзначається широкий вибір, прийнятна ціна і наявність у продажу необхідних компонентів, що дозволяє, в разі потреби, швидко здійснити ремонт без зайвих переплат.

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку