У вас немає елементів у кошику для покупок.

 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює. 
 

BRISK

Фірма BRISK поставляє свічки запалювання в декількох серіях: SUPER, EXTRA, SILVER, PLATIN, PREMIUM і GARDEN. Завдяки своїй конструкції вони пристосовані до окремих типів двигунів і інтервалах сервісного обслуговування, рекомендованим виробниками окремих транспортних засобів. На відміну від інших виробників свічок запалювання фірма BRISK виробляє також серії свічок запалювання, які пристосовані в тому числі і до характеру користувачів.

   Свічки запалювання, точно відповідають конкретним видам автотранспортних засобів Ви знайдете в каталогах, видаваних в різних формах - в друкованій або електронній.
Свічка запалювання - це пристрій, розташоване в голівці циліндра двигуна внутрішнього згоряння, що працює за принципом запалювання суміші повітря і палива від іскри.

   Свічка запалювання з'єднана з головкою циліндра за допомогою різьблення. Її робоча частина запущена в камеру згоряння двигуна. Верхня частина служить для забезпечення подачі високої напруги від системи запалювання на іскровий розрядник свічки запалювання.

 

   Свічки розжарювання:


   Широкий асортимент свічок розжарювання, вироблений акціонерним товариством "BRISK Tabor a.s.", за своїми параметрами повністю порівняємо з аналогічними виробами всесвітньо відомих фірм і відповідає міжнародним стандартам за розмірами ISO.

   Основну групу свічок розжарювання складають свічки розжарювання з сердечником для двигунів важкого палива з самозаймання від стиснення. Крім свічок розжарювання з сердечником фірма BRISK виробляє також і свічки розжарювання зі спіраллю розжарювання - деякі з них використовуються для двигунів, але переважна більшість їх використовується для різного роду опалювальних агрегатів.

   Свічка розжарювання полегшує запуск двигуна важкого палива з самозаймання від стиснення або опалювального агрегату. Її робоча частина запущена в камеру згоряння, де за допомогою нагрівання повітря вона полегшує процес запалення палива, зменшуючи тим самим викид шкідливих речовин, що виникають унаслідок несгоранія або неповного згоряння палива при запуску двигуна.

 

   Так само Brisk виробляє датчики, електроди запалювання і технічну кераміку.