Контакты: (097)087-75-87;   (050)087-75-87;   (093)087-75-87   Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00   Выходной Сб-Вс
Каталог товаров в процессе обновления, полный перечень автозапчастей  отображён в прайсе.

 

BOGE

Найстаріший європейський бренд амортизаторів
 

  Boge - вельми відома марка німецького ZF Friedrichshafen AG. На рахунку концерну 6000 найменувань вироблених автомобільних комплектуючих. Значна частина продукції йде прямо на конвеєри практично всіх американських, азіатських і європейських збирачів авто.

  Сьогодні під ім'ям марки Boge автолюбителі з легкістю знайдуть амортизатори, пильовики, відбійники, опори ДВС, сайлент-блоки, а також пружини підвіски. Амортизатори німецького концерну отримують високі оцінки покупців. Відзначається, що вони вкрай довговічні і дуже комфортні (хоча деякі водії вважають їх злегка жорстким). Неймовірний експлуатаційний ресурс амортизаторів німецького Boge досягається багато в чому за рахунок використання технології індукційного загартування, мікрополіровкі і хромування. Концерн також використовує особливі температуростойкостью масла і ущільнювачі при їх виготовленні.

  Автолюбителям варто пам'ятати, що Boge пропонує цілих 3 лінії амортизаторів: Automatic (продукція OE-якості), Turbo (вироби для спортивної їзди), Extreme (особливі амортизатори, невимогливі до умов їзди). Окремо варто виділити побічну лінійку Boge Nivomat, представлену амортизаторами з функцією регулювання дорожнього просвіту в автоматичному режимі. Справжність всієї продукції захищена голограмами: одна знаходиться на упаковці, друга - безпосередньо на виробі.