Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
 
У магазині проводяться технічні роботи, магазин тимчасово не працює, замовлення приймаються в телефонному режимі
 

АВТОЗАЗ

ПАТ Запорізький автомобілебудівний завод (укр. Запорізький автомобілебудівній завод, раніше «Автомобільний завод" Комунар "») - українське підприємство, виробник легкових автомобілів, а також фургонів і автобусів. Є головним заводом корпорації «УкрАВТО».

На заводі існував повний цикл автомобільного виробництва - від штампування металопрокату в пресовому виробництві та автоматизованих і роботизованих ліній зварювання, фарбування і складання до проведення ТО авто, реалізованих в мережі автосалонів. Основне виробництво знаходиться в Комунарському районі міста Запоріжжя; в якості ключового виробничого підрозділу виступало підприємство Іллічівський завод автомобільних агрегатів (ІЗАА) (закритий в 2015 році), після - Мелітопольський моторний завод (МеМЗ).

У 1991-2014 роках - лідер українського автопрому. З моменту незалежності України і до 2014 року завод випускав до 300-400 тис. Автомобілів в рік, більша частина з них йшла на експорт. З 2014 року виробництво знизилося в десятки разів, до 2018 року завод припинив випуск легкових автомобілів, випускаючи тільки автобуси, фургони і автокомпоненти. 6 грудня 2018 року розпочато процедуру банкрутства заводу, майно підприємства розпродається. В даний час (2019 рік) завод випускає тільки автомобільні комплектуючі, і кілька одиниць автобусів на місяць, виробництво легкових і комерційних автомобілів повністю припинено. У березні 2020 року завод почав пробне виробництво автомобілів марки LADA: седана Vesta, кросовера XRAY і універсала Largus. Машини почали поставляти дилерам. Про серійному випуску поки мова не йде. У вересні 2020 року було підтверджено інформацію про початок складання АвтоЗАЗом автомобілів марки Renault Arkana. Протягом року завод проходив модернізацію, щоб відповідати міжнародним вимогам. 

Нині випускаються

-Lada Largus                            

-Renault Arkana                            

-Lada Vesta                           

-Lada XRAY                             

-ZAZ А08А1В                            

-ZAZ A10C3A

Переглянути як Сітка Список
Сортувати за
Дисплей на сторінку