Контакти: (097) 087-75-87;   (050) 087-75-87;   (093) 087-75-87   Режим роботи:   Пн-Пт з 9.00 до 17.00   Вихідний Сб-Нд
Каталог товарів в процесі наповнення, повний перелік автозапчастин відображений в прайс-листі.
 

AUTOFREN

Іспанська компанія SEGURIDAD INDUSTRIAL, S.A (SEINSA) заснована в 1972 році. Продукція компанії представлена ​​в 65 країнах на 5 континентах.

Основна продукція іспанської фірми SEINSA AUTOFREN - ремонтні комплекти гідравлічних систем, гумові деталі для автомобільної промисловості - вся продукція виробляється на найсучаснішому обладнанні.

Продукція компанії включає більше 1400 деталей і 1500 ремкомплектов. SEINSA AUTOFREN обслуговує європейський парк автомобілів на 100%, і більшу частину японського ринку. Більш того, постійні дослідження та нові розробки припускають задоволення потреб все більшої частина світового ринку.

Продукція SEINSA AUTOFREN покриває весь спектр європейських автомобілів і призначена для міжнародного ринку автозапчастин. Пріоритетною метою компанії є виконання запитів клієнтів щодо якості. Першим кроком до досягнення цієї мети було отримання в 1996 році сертифіката, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9002, що гарантує виконання всіх вимог клієнтів.

Технічний відділ, який використовує новітні комп'ютерні технології, розробляє точні креслення деталей і устаткування, що надалі гарантує бездоганну виробництво. Крім того, спеціальний відділ здійснює всебічний контроль якості продукції в спеціально обладнаній лабораторії.

Великий досвід компанії з виробництва гумових ущільнювачів для гідравлічних гальмівних систем забезпечує максимальну їх безпеку і якість.

Компанія дбає про те, щоб її клієнти отримували продукцію не тільки належної якості, а й в мінімальні терміни. Тому SEINSA AUTOFREN працює над збільшенням свої виробничих потужностей, поліпшенням використання робочого часу, а також над удосконаленням системи складського контролю. Завдяки всьому цьому компанія постійно скорочує час поставки товару, всі замовлення виконуються на 100%, що є дуже зручним для клієнтів, економлячи їх сили, час і гроші.

 

Бездоганна якість ремкомплект гідравлічних систем і пиляків Шрусов, дозволяють займати даного бренду практично лмдіруещее положення в цьому сегменті ринку.