sevenspikes.themes.common.filters
sevenspikes.themes.common.closemenu

Уважаемые покупатели!  Cтоимость и наличие товара уточняйте.  Заказать товар можно в телефонном режиме. Доставляем автозапчасти из Запорожья по Украине. При отправке транспортными компаниями, минимальная сумма заказа 200 грн! При самовывозе, минимальной суммы заказа нет. Отправку крупногабаритного груза выполняем по полной предоплате, либо аванс (стоимость отправки в ваш населенный  пункт и обратно).
Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00  Выходной Сб-Вс      Контакты:      (097)087 75 87      (050)087 75 87      (093)087 75 87 


Умови використання

Цією угодою визначено умови використання сервісів і матеріалів інтернет-ресурсу topzapchast.zp.ua (далі - «Сайт»).

Користувачі сайту - фізичні особи, в тому числі і представники юридичних осіб, які мають можливість візуального ознайомлення з інформацією, яка розміщена на Сайті.

Адміністрація сайту - правовласник сайту topzapchast.zp.ua

1. Загальні умови

1.1 Використання сервісів і матеріалів Сайту регулюються нормами чинного законодавства України.

1.2 Дана угода - це публічна оферта. Отримавши доступ до інформації, розміщеної на Сайті, Користувач автоматично приєднується до цієї Угоди.

1.3 Адміністрація Сайту має право в будь-який момент змінювати умови цієї Угоди в односторонньому порядку. Угода зі змінами вступає в силу після закінчення трьох днів з дати розміщення оновленої версії на Сайті. У разі незгоди Користувача з оновленою версією угоди, він зобов'язаний повністю припинити використання сервісів і матеріалів Сайту, а також відмовитися від доступу до Сайту.

2. Обов'язки Користувача

2.1 Користувач погоджується не здійснювати дії, які можуть порушувати українське законодавство або ж норми міжнародного права, в тому числі в сфері авторських і / або суміжних прав, інтелектуальної власності, а також будь-які дії, які можуть привести до збою в роботі як самого Сайту, так і його сервісів.

2.2 Використання будь-яких матеріалів сайту без отримання згоди правовласників Сайту не допустимо. Правомірне використання будь-яких матеріалів сайту можливе при укладанні відповідних ліцензійних договорів з правовласниками.

2.3 При будь-якому цитуванні матеріалів сайту посилання на сайт Обов'язкова (при цитуванні інтернет-сайтом - гіперпосилання на сайт).

2.4 Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання тих інтернет-ресурсів, на які можуть розташовуватися посилання на Сайті.

2.5 Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або виникли втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами , доступними або отриманими через зовнішні сайти, ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6 Користувач приймає положення про те, що сервіси та матеріали Сайту можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе ніякої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

2.7 Користувач попереджений, що всі телефонні дзвінки здійснені їм за номерами, вказаними на Сайті, дзвінки по його онлайн замовленнями, розміщеними на Сайті, а так-же дзвінки за номерами, залишеним в сервісі Сайту записуються.

2.8 Користувач попереджений про те, що з метою поліпшення якості обслуговування, телефонна розмова здійснюваний з будь-якого із зазначених на Сайті номерів телефонів може бути записаний.

3. Інші умови

3.1 Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

3.2 Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрації Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

3.3 Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

3.4 Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав на які охороняються відповідно до законодавства матеріали Сайту.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.