sevenspikes.themes.common.filters
sevenspikes.themes.common.closemenu

Уважаемые покупатели!  Cтоимость и наличие товара уточняйте.  Заказать товар можно в телефонном режиме. Доставляем автозапчасти из Запорожья по Украине. При отправке транспортными компаниями, минимальная сумма заказа 200 грн! При самовывозе, минимальной суммы заказа нет. Отправку крупногабаритного груза выполняем по полной предоплате, либо аванс (стоимость отправки в ваш населенный  пункт и обратно).
Режим работы: Пн-Пт с 9.00 до 17.00  Выходной Сб-Вс      Контакты:      (097)087 75 87      (050)087 75 87      (093)087 75 87 


Про компанію

Інтернет-магазин запчастин «Топ Запчастина» відкрився в 2016 році. Основний напрямок діяльності - поставка високо якісних сертифікованих запчастин.

Ми знаходимося в місті автомобілебудування - Запоріжжя. Багато років ми накопичували досвід роботи в онлайні, тобто в самих звичайних магазинах і на авторинках. За цей час ми вивчили ринок галузі та потреби споживачів, налагодили зв'язки на поставки якісних запчастин від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників.

Ми активно співпрацюємо як з роздрібними, так і з оптовими покупцями.

Не дивлячись на великий вибір і широкий асортимент представленого товару деякі позиції не відображені в каталозі. Якщо Вам потрібні запчастини яких немає на сайті, то Ви можете зв'язатися з нами і зробити замовлення на поставку необхідного товару. Для цього зателефонуйте нам за вказаними контактними телефонами або надішліть електронного листа на e-mail знаходиться в формі зворотного зв'язку в розділі «КОНТАКТИ»

Ще одним найважливіших факторів, який зіграв важливу роль у вирішенні відкрити інтернет-магазин, є можливість зниження ціни на товари, за рахунок скорочення витрат на утримання магазину, по відношенню до звичайного магазину.
У нас ви купуєте товар без додаткових націнок.

Створюючи наш магазин, ми проектували його таким чином, щоб кожен відвідувач в будь-який час доби мав можливість отримати зручний і зрозумілий каталог для перегляду і замовлення товарів. У нашому магазині Ви зможете самостійно підібрати і замовити потрібний Вам товар, і при необхідності наші фахівці будуть раді проконсультувати Вас по питаннях, що цікавлять. Для отримання консультації скористайтеся контактними телефонами або формою зворотного зв'язку по e-mail знаходиться в розділі «КОНТАКТИ».

Робота нашого дружного і доброзичливого колективу спрямована на максимальну зручність для ВАС - наших покупців, яких ми цінуємо, поважаємо і завдяки яким наша мета ще краще працювати, і завжди бути в топі найкращих!

З повагою адміністрація магазину «Топ Запчастина».